Nabízené služby

Kosmetika

Péče o pleť a pokožku je dnes zcela běžnou a základní službou v mnoha kosmetických salonech. Se zvýšenými nároky klientů se služby pořád rozšiřují. Kosmetička vám poskytne informace o vaší pleti a doporučí přípravky, které mají udržovat pleť zdravou a podporovat její odolnost vůči škodlivým vnějším vlivům a stárnutí pleti.

Pracujeme se značkami Janssen, Nu skin

Manikúra

Také naše ruce, které jsou stále v pohybu, potřebují značnou péči. A co vaše nehty? Všimli jste si někdy, tvarů nehtů lidí okolo vás? Kvalita, tvar i velikost nehtů je geneticky daná. Podle toho, jestli svým nehtům věnujeme péči nebo ne, se můžou objevit problémy s nimi spojené.

Pracujeme se značkami gel lak, LCN, bushmen, expa nails, rock lak, I-lak.

Pedikúra

A co vaše chodidla a nehty na nohou? Jsou při naší denní očistě až na samém konci a musíme se k nim sehnout. Celý život nás nosí a my jim nevěnujeme zdaleka tolik péče, kolik by si zasloužily. Bohužel si to uvědomíme až ve stáří, kdy nás odmítnou poslouchat. Víte, že pokud máte bolesti pohybového aparátu, může být příčina ve vaší noze.

Pedikůra se provádí mokrá se skalpelem, korekce nehtů, odstranění zarůstajících nehtů.

Lepení řas

Metoda řasa na řasu, různé délky a šířky řas, individuálně dle typu oka a kvalitě vlastních řas. Rádi poradíme a doporučíme vhodný typ aby nedocházelo k poškozování řas vlastních i lepených. V případě poškozených nebo krátkých řas si můžete zakoupit profesionální sérum na růst řas i obočí zn. SKINSO

Galvanická žehlička

Zastavte stárnutí jednou pro vždy pomocí přístroje Galvanic Spa! Mějte hladkou a napnutou pleť jako celebrity a svou tvář vyžehlete. Neutrácejte za drahé krémy nebo plastické operace, použijte novou a účinno technologii žehlení! Ošetření je zcela bezbolestné. Již po prvním ošetření je viditelný výsledek.

Masáže – Dočasně pozastaveno

Uvolněte se klasickou rekondiční, relaxační nebo duo masáží pro partnery, v našem salonu. Provádíme také masáž lávovými kameny, reflexní terapii s okamžitým účinkem i kosmetickou lymfomasáž obličeje ke stimulaci kůže i podkoží, manuální lymfatickou masáž i champi masáže.

 Občerstvení

Skvělá káva, čaj, voda, ledová káva